Przejdź do treści

regulamin wydawcy serwisu

Copyright © 2006–2016 Barbara Cholewa

Kto pozostaje wydawcą Serwisu?

  • Wydawcą Serwisu „Projektowanie serwisów internetowych” jest Barbara Cholewa, zamieszkała w Bytomiu przy ulicy Podhalańskiej 11/1.

Prawa zastrzeżone.

  • Wszystkie prawa zastrzeżone (łącznie z tłumaczeniem na języki obce). Bez pisemnej zgody wydawcy materiałów udostępnionych w Internecie, żadna część Serwisu „Projektowanie serwisów internetowych” nie możne być reprodukowana, przechowywana w innych systemach informatycznych i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi, za pośrednictwem kopiarek czy w inny sposób; poza zakresem wynikającym z dozwolonego użytku chronionych utworów.
  • Do wszelkich materiałów zamieszczonych w Serwisie „Projektowanie serwisów internetowych” stosuje się przepisy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Wykorzystywanie materiałów objętych prawem autorskim.

  • Wykorzystywanie materiałów objętych prawem autorskim bez zgody autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, nawet gdy nie wiąże się z uzyskiwaniem korzyści materialnych. Osiąganie korzyści może wpłynąć na wysokość i formę odszkodowania przyznanego przez sąd, ale nie zmienia samego faktu zaistnienia naruszenia praw autorskich.
  • Dozwolone jest cytowanie fragmentów tekstów pochodzących z Serwisu „Projektowanie serwisów internetowych”, z podaniem ich źródła. W przypadku cytatu na stronie internetowej 'podanie źródła' oznacza odnośnik wskazujący na ten Serwis lub konkretną jego stronę. W przypadku publikacji drukowanej oznacza podanie adresu: www.bch.sileman.net.pl. Rozmiar cytatu nie może wykraczać poza granice określone w rozdziale trzecim Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
  • Ponieważ wiedza i poglądy autora mogą ulec zmianie — aby Czytelnik miał możliwość zapoznania się z aktualną wersją tekstu — przy cytacie wskazane jest podanie daty dokonania cytowania.
  • Dozwolone jest indeksowanie zawartości Serwisu „Projektowanie serwisów internetowych” przez systemy wyszukiwania dostępne publicznie, za wyjątkiem stron zastrzeżonych poprzez zapisy w pliku ~/robots.txt lub przez tagi HTML.

(* Pola oznaczone w ten sposób są obowiązkowe.)

wyszukiwarki

  1. Bing Beta
  2. DuckDuckGo
  3. Yahoo!


[¹] Google jest zastrzeżonym znakiem towarowym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Google Limited Liability Company (LLC)

słownik

WYDAWCY, WYDAWCA

Osoba lub instytucja, realizująca politykę wydawniczą w określonym segmencie rynku — za której pieniądze przygotowywane, opracowywane, a następnie drukowane jest czasopismo, książka, lub publikowana podobna rzecz, w tym komercyjny serwis internetowy.

‹ 

 ›